Gökhan Keser Kimdir? Biyografisi Albümleri, Şarkıları

Gökhan Keser

Gökhan Keser, İzmir’de 9 Eylül 1987 tarihinde doğmuştur. Aslen Rizelidir. Oyunlar oynayarak zeki bir insan olduğunu küçüklüğünde gösterdi. Öğrencilik yıllarında çalışkan bir öğrenciydi. Çalışma hayatına 14 yaşta hobi olarak başladığı modellik ile başladı. Daha 14 yaşında ‘’Miss & Mr Model ‘’ yarışmasında 2004 yılında “Ege Kralı” unvanını alarak birinci seçildi. Daha sonra “Best Model Of Turkey” yarışmasına katılarak 2. seçilerek dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Daha sonra yurtdışında Türkiye’yi temsil ederek Dünya üçüncüsü oldu ve tanınan isim haline geldi. Ekol drama ve sanat evinde oyunculuk eğitimi almaya başladı.
 

Başarıyı Erken Yakaladı

Gökhan Keser 2006 yılında ATV kanalında Sinem Kobal ile ’’Selena’’ adlı dizide başrol olarak oynamaya başladı. Bu dizi yaklaşık 104 bölüm sürdü. Çoğu izleyicinin beğenisi kazanan Gökhan Keser, 2007 senesinde en başta hedeflediği müzikal kariyeri için albüm çalışmalarına çalışmaya başladı. Gökhan Keser 2007 yılında müzik kariyerine Zerrin Özer ile devam etti. 2008 yılında Zerrin Özer’in ‘’Ömür Geçiyor’’ albümünün vokalistliğini yaptı.  Oyunculuğu dışında müzik dünyasına hızla adından söz ettirmeyi başardı.   
 

Müzik Dünyasında Başarı Sağladı,

Sıla ile düet yaparak çok dinlenen isim haline geldi. Yaklaşık 1,5 sene Sıla’nın da vokalistliğini yaptı. 2008 yılında ‘’Hepsi’’ grubu ile beraber yönetmenliğini Mete Özgencel’in üstlendiği ‘’Kayıp Çocuklar Cenneti’’ adlı sinema filminde oynadı. Bu sinema filminde başrolde yer aldı. Tanıtımları birçok yerde yapılan çektiği sinema filmi yapımcılarından kaynaklanan nedenlerden dolayı yarım kalarak vizyona giremedi. Daha sonra 2012 yılında kendi albümünü çıkartarak müzik dünyasında damgasını vurmayı başardı. Çıkardığı albümde ‘’Bazen’’ şarkısı  ile çıkış yakaladı. Bu kendisine başarı sağladı.
 

Sıla Gençoğlu İle Büyük Başarı Yakaladı

Küçüklüğünden beri hayalini kurduğu sahneleri Sıla ile yakaladı. Sıla’nın ‘’Kafa’’ ve ’’İnşallah’’ isimli video kliplerinde bulundu. Daha sonra 3. Albümü ‘’Konuşmadığımız Şeyler Var’’ isimli albümde vokalinde bulundu. 2011 yılında sözlerinin ve müziğinin Sıla Gençoğlu ait olan, Efe Bahadır imzalı ‘’Hadi Oradan ‘’ isimli single parçası ile radyo ve dijital platformlarda dinleyiciye tanıtarak müzik dünyasında başarıyı yakaladı. Bu Gökhan Keser’in müzik kariyerinde ki ilk önemli işidir. Sony Music etiketiyle 2012 yılının Ocak ayında müzik piyasasında ki raflarda yerini alarak en çok satın alınan albümlerin arasına girdi.
 

Çıkardığı Albümün Sözünü Sıla Gençoğlu ile Birlikte Yazdı

 Sıla Gençoğlu ile beraber yazdığı  ‘’En Kötü Gününüz Böyle Olsun’’ adlı şarkı sosyal medya platformunda büyük ilgi görerek beğeni topladı. Bu Gökhan Keserin müzik listelerinin üst sıralara çıkmasını sağladı. Hemen ardından klibini çektiği ‘’Ceket’’ ve ‘’ Seninle Bozdum’’ şarkıları kliplenirdi. 2014te çıkardığı single çalışmasının devamı olan 2. Single  parçası olan ‘’Hiç Vaktim Yok’’ adlı parçayı sevenlerine duyurdu.

Türkiye’nin En Çok İzlenen Yarışmasında Yarıştı

Oyunculuk ve müzik kariyerinde yakaladığı başarıyı ‘’Survivor’’ adlı yarışmasına seçilerek yakalamak istedi. Ünlüler takımda yer alan Gökhan Keser Yaklaşık 116 günlük zorlu serüvende finale çıkarak en çok konuşulan isimlerin başında yer aldı. Survivor yarışmasında finale çıkarak, şampiyonun SMS’lerin belirlediği sonuçlanmada 2.ci olarak büyük başarı sağladı. Başta Acun Ilıcalı ve izleyiciler daha yakından tanıma fırsatı sağladığı Gökhan Keser başarı bir birey olduğunu gösterdi.
 

 Görsel Ve Genel Özellikleri

1.89 boyunda ve 76 kilodadır. Mavi gözleri olan Gökhan Keser kahverengi saça sahiptir. Dalgalı saçlıdır. Atletik ve sportif bir yapıya sahiptir. Müzik dünyasının tanınan ismi, söz yazarı, single ve albümleri vardır.

Gökhan Keser Hakkında