Hakkımızda

Ziyaretçileri ile en yeni ve istekler doğrultusunda en sevilen müziklerin şarkı sözlerini paylaşmak amacı ile kurulmuş bir websitesidir.Sitemizde hiç bir şekilde mp3 ve benzeri şeyler barındırılmamaktadır.Şarkı sözlerini değerli sanatçıların eserlerini tanıtmak sevdiğimiz müzikleri yakından takip etmek amacı ile paylaşmaktayız.Sizler de müzik seven birisi iseniz sitemizi yakından takip etmeyi unutmayınız.

Şarkı sözleri ve klipler, sitemizde bilgilendirme ve tanıtım amacı ile yayınlanmaktadır ve şarkıların fikri mülkiyet hakları, yazarlarına ve sanatçılarına aittir. Sitemizde mp3 indirme linkleri kesinlikle yayınlanmamaktadır.Hakları sizde olan bir şarkı sözü veya klibin, sitemizde yayınlanmasını istemiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşırsanız, içerik en kısa zamanda silinecektir.

Telif Hakları Uyarısı

Web sitemiz tüm müzik payladaşlarına fayda sağlayan, onların reklamını yapan fayda odaklı bir platformdur. Bu sitede yapılan görüntülemeler video görüntüleme sayısını arttırmakta, video reklamlarına yapılan tıklamalar video sahiplerine kazanç sağlamaktadır. Bu yüzden Youtube yayıncılarının %99.4'ü videolarını yerleştirme metodu ile paylaşmamıza izin vermektedir.

5651 sayılı kanun madde 4 gereğince 

- (1) İçerik sağlayıcı, internet ortamında kullanıma sunduğu her türlü içerikten sorumludur.

 İçeriklerimiz, youtube tabanlı embed kod yerleştirme olduğundan ötürü içerik sağlayıcı hizmeti vermemekteyiz.Sitemizde herhangi bir video/mp3/mp4 bulunmamaktadır. Video sahiplerinin Youtube üzerinden kamuya açık paylaştığı videoları Youtube api hizmetleri sayesinde sitemize paylaşmaktayız.

(2) İçerik sağlayıcı, bağlantı sağladığı başkasına ait içerikten sorumlu değildir. Ancak, sunuş biçiminden, bağlantı sağladığı içeriği benimsediği ve kullanıcının söz konusu içeriğe ulaşmasını amaçladığı açıkça belli ise genel hükümlere göre sorumludur.

 Sitemizde video/mp3/İçerik sağlama/üretme/yayınlama hizmetleri vermediğimiz için telif hakları ile ilgili sorumluluklar içerik sağlayıcı ve içeriği sağlayan kişilere aittir.

Telif hakları sahiplerinin içerik sağlayıcı sistemi üzerinden hak sahibi olduğu videoların erişime nasıl kapatacağını ve haklarının korumasıyla ilgili yardımcı makaleyi bu sayfada (1) okuyabilirsiniz.

Bu web sitesi videoları size yerleştirme metoduyla gösterir. Ayrica Google Youtube API hizmetlerinden yararlanır. Bu yerleştirme kodunu herhangi bir youtube videosu sayfasında "Paylaş" butonuna ve daha sonra "Yerleştir" butonuna tıklayarak görebilirsiniz, tüm sosyal platformlarda ve web sitelerinde kullanılan basit bir koddur, gizli bir yanı yoktur. En önemlisi, bu yerleştirme işlemini ancak içerik sahiplerinin izniyle yapabilmekteyiz. Youtube sitesinin konuyla ilgili açıklamasını bu sayfada (1) bulabilirsiniz.

Youtube videolarınızın -lisanslı içerik sahibi iseniz- bu sitede yayınlanmasını istemiyorsanız, bu sayfada (1) yazan yerleştirme kısıtlama işlemini uygulayabilirsiniz. Aksi halde bu web sitesinin içeriğinizi yayınlamasını kabul etmiş olursunuz.

Sunucularımızda herhangi bir şarkı dosyası veya videosu bulunmamaktadır. Sitemizdeki herhangi bir içerik için (şarkıcı, albüm, şarkı, şarkı sözü vb.) hak sahibiyseniz ve bunun bu sitede yayınlanmasını istemiyorsanız; hak sahibi olduğunuzu kanıtlayan belgeler ile iletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz uyar/kaldır politikasıyla çalışır. Hak sahibi olduğunuzu kanıtladığınız takdirde tüm talepleriniz dikkate alınır ve uygulanır.

Sitede paylaşılan videolarda inançlara ve değerlere saldıran, cinsel unsur barındıran veya bu durumlara benzer bir içerik Youtube platformunun gözünden kaçabilmektedir ya da bu konudaki hassasiyetlerimiz örtüşmeyebilmektedir. Biz daha hassas olmaya çalışarak bu tip içerikleri tespit ettiğimiz takdirde kaldırmaktayız. Bu gibi durumlarda hak sahibi olduğunuzu ispat etmeye gerek kalmadan iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her türlü soru/talep/öneri için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 - https://support.google.com/youtube/answer/6301625?hl=tr