Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Bebek Sahibi Oluyor

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Bebek Sahibi Oluyor

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit aşkı birlikte rol aldıkları Aşk Sana Benzer adlı filmin setinde başlamıştı. Çalıkuşu dizisinde de birbirlerine çok yakıştırılan çift 4 yıllık beraberliklerini evlilikle taçlandırmıştır. 29 Haziran 2017 yılında nikah masasına oturan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, evliliklerine neşe katacak yeni üyeye hazırlanmakta. Bebek sahibi olmayı çok isteyen çiftin bir zaman tedavi gördüğü konuşulmuştu. Tedaviyle veya değil, nasıl olduğu bilinmese de 32 yaşındaki Fahriye Evcen’in hamile olduğu ve hamilelik haberini aldığında eşi Burak Özçivit’e sarılıp mutluluk gözyaşları döktüğü magazin haberlerinde yer almıştı.

Mutlu Haberi İlk Aileleri ile Paylaştılar

Fahriye Evcen anne olmak istediğini her konuşmada dile getirmekteydi. Bebekleri olacağına dair müjdeyi doktorlarından alan çift haberi ilk olarak aileleri ile paylaştı. Fahriye Evcen’in zaten uzun süredir bebek beklentisi olduğundan dolayı dizi ve film tekliflerini reddettiği bilinmekteydi. Çiftin bebekleri olacaklarına dair müjde kısa sürede magazin haberlerinde yayıldı. Yayılan haberlerle ilgili bir açıklama yapmayan çift yalanlama da yayınlamadı. Çiftin yakın çevresinde bulunan dost ve arkadaşlarının da haberi doğrulamasın üzerine bebek geleceği müjdesi doğrulanmıştı. Birbirlerine çok fazla yakışan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in aşkları kadar bebekleri de uzun süre magazin haberlerinde yerini aldı.

Mutlu İlişkileri Bebekle Taçlandı

Bir dönem ikilinin ilişkilerinin iyiye gitmediği haberleri yayılmıştı. Balon olarak yayılan bu haberlerin yanlış olduğu ve beraberliklerinin mutlu bir şekilde devam ettiği olacak bebeklerinin haberiyle doğrulanmış oldu. Dizi veya farklı projelerde yer alan sanatçıların hamilelik durumları pek istenmeyen bir durumdur. Fahriye Evcen de bir dönemdir kendine gelen dizi ve projelerden uzak durmuş ve gelen teklifleri kabul etmemişti. Uzun süre dizilerde olmamasından şüphelenen magazincilerin bebek sorularına devamlı olumlu cevap veren Fahriye Evcen, aldığı bebek müjdesi ile mutluluğu yakalamışa benzemekte. Fahriye Evcen çok güzel bir bayan, Burak Özçivit ise oldukça yakışıklı bir bey. İkisinin bebeklerinin ise dünyalar güzeli olacaktır.

Çifti Bebek Heyecanı Sardı

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti bebekleri olacağını öğrendikten sonra hayatlarında bazı değişiklikler yaptığı haberlere yansımış durumda. Bebeklerinin anne karnında en iyi şekilde gelişmesini ve büyümesini arzu eden çift ona zarar vereceğini düşündükleri bütün herşeyi ortadan kaldırmaya çalışmışlar. Ünlüler arasında yeni bir akım var. Bu akıma göre hamilelik sırasında hayat şeklini değiştirip yeni kurallar koymak. Bebek kadar annenin sağlığı da düşünüldüğünden dolayı böyle bir değişiklik yapan ünlüler kervanına Fahirye Evcen de katılmış durumda. Ünlülerin hamilelikleri de ünlü dedirten bu akım ile çift hayatlarında bazı değişiklileri yaparak düzene koydular.

 Dışarıdan Yemek Yeme Yasak Artık

Ünlü olsun veya olmasın aslında bütün anne baba adayları ilk bebekleri konusunda normalden çok daha fazla hassas olmaktadır. Bu hassasiyet normal karşılanmalıdır. Çift dışarıda yemek yemeyi bırakmış, evdeki yediklerine de ekstra özen göstermeye başlamış. Özel yemekler tüketmeye başlamış olan Fahriye Evcen, Acarkent’teki evinin tüm düzenini ve boyasını değiştiriyormuş. Kokulara karşı hassasiyeti oluşan anne adayı evde her türlü koku ve kolonya kullanımını da bir süreliğine durdurmuş.

Özçivit Bebek İçin Hazırlıklar

Bebekleri için hazırlığa devam eden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, magazin dünyasında yankı uyandıran bazı hazırlıklar yapmakta. Fahriye Evcen, çocuğunun ve kendi sağlığı için cep telefonu görüşmelerini azaltmış, mecbur olmadığı müddetçe telefondan uzak durmayı tercih etmiş. Konuşmak zorunda kaldığı zamanlar için de radyasyon önleyici alet kullanmaktaymış.

Erkek bebekleri olacağını öğrenen çift alışverişe başlamış. 120 bin lira ödeyerek çocuk odası almış ve evlerinin bir bölümünü maviye boyatmışlar.

Burak Özçivit Şarkıları

Burak Özçivit Hakkında