Sinan Hoxha - Bomba

Sinan Hoxha - Bomba

Sanatçı Sinan Hoxha
Şarkı Bomba
Kategori Yabancı Şarkılar
Hit 651
Bomba Mp3 indir, Sinan Hoxha Bomba Dinle, Sinan Hoxha Bomba Sözleri, Bomba Bedava indir
Bomba Şarkı Sözleri

Sinan Hoxha Bomba Lyrics;

Everybody...
C'mon! C'mon! Yeah! Yeah!
Are you ready tonight?
Put your hands up!
Go! Go! Here we go!
Go! Go! Here we go!
Put your hands up
Summer hit!!
 
(Eres una bomba)
 
Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Bomba a la playa
Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Bomba... Bomba a la playa
Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Bomba a la playa
Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Bomba... Anda a la playa
 
REF. 2x:
Boom Kadale, Boom Kadale
Luje Mama Boom, Boom, Boom
Boom Kadale, Boom Kadale
Sexy Mama Boom, Boom, Boom
 
Everybody...
C'mon! C'mon! Yeah! Yeah!
Are you ready tonight?
Put your hands up!
Go! Go! Here we go!
Go! Go! Here we go!
Put your hands up
Summer hit!!
 
Me Ben Lajaka, Provokime,
Ani Zemra Ime
Lajkat Tua Shum i Dua
Vitamin Per Mua
Mini Mini Dhe Bikini
Afer Mos i Rrini
Bomba, Bomba, Sexy Bomba
Ma Dojka, Ma Dojka
 
Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Bomba... Anda a la playa
 
REF. 2x:
Boom Kadale, Boom Kadale
Luje Mama Boom, Boom, Boom
Boom Kadale, Boom Kadale
Sexy Mama Boom, Boom, Boom
 
Everybody...
C'mon! C'mon! Yeah! Yeah!
Are you ready tonight?
Put your hands up!
Go! Go! Here we go!
Go! Go! Here we go!
Put your hands up
Summer hit!!
 
Çokollata, Limonada,
Çunat Te Vijne Mbrapa
Te Pelqen Ty, Vetem Luksi,
Gucci & Prada
Mini Mini Dhe Bikini
Afer Mos i Rrini
Bomba, Bomba, Sexy Bomba
Ma Dojka, Ma Dojka
 
Mami eres un bomba
Mami eres un bomba
Bomba... Anda a la playa
 
REF. 4x:
Boom Kadale, Boom Kadale
Luje Mama Boom, Boom, Boom
Boom Kadale, Boom Kadale
Sexy Mama Boom, Boom, Boom

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER