Osman Gündüz - Subhanallah

Osman Gündüz - Subhanallah

Sanatçı Osman Gündüz
Şarkı Subhanallah
Kategori İlahiler
Hit 2.018
Subhanallah Mp3 indir, Osman Gündüz Subhanallah Dinle, Osman Gündüz Subhanallah Sözleri, Subhanallah Bedava indir
Subhanallah Şarkı Sözleri

Kendine özgü sesiyle ön plana çıkan Osman Gündüz Sübhanallah İlahisi sayesinde sevenleriyle buluştu. Söz ve bestesi Osman Gündüz'e ait olan bu eser, manevi anlamda derin izler bıracak bir etkiye sahip. Bereket Prodüksiyon tarafından hayata geçirilen bu projede aranjör ise Yavuz Taşkın.

2 yıl önce Osman Gunduz Offical tarafından yayınlanan ilahi, 35 bin kez görüntülendi. İlahinin sözleri ve müziği de Osman Gündüz imzası taşıyor. Video klip slayt şeklinde yayınlandı ve ilahinin sözleri de ekranda yansıyor.

2017 yılı itibariyle yayınlanan Subhanallah ilahisi, yaradanı anlatan ve gidişimizin hep O'na olduğunu belirten sözlere sahip. İşte ilahinin sözleri:

 

Sübhanallah İlahisinin Sözleri


Hamd O’na bütün senalar O’nadır
Azamet sahibi yüce Mevla’mdır
Merhamet sahibi affı olandır
İzzeti şanı bol aziz Mevla’mdır

Subhanallah diyerek yüceltirim
Subhanallah Seni tenzih ederim
Subhanallah Seni tesbih ederim
Subhanallah vel hamdulillah

Hakkı Batıla Sen üstün getirensin
Kuranla yaşayan kullara yetensin
Hikmetle hükmeden çok adil olansın
Rahmeti affı bol yüce Mevlamsın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
  • Maher Zain - Assubhu Bada Maher Zain - Assubhu Bada Maher Zain Assubhu Bada Lyrics; Assubhu bada min tal'atihi Wallaylu daja min wafratihi Faaqar-rusala, fadhlan wa 'oula Ahdas-subula lidalalatihi   Kanzul karami' athbul kalimi Haadil-umami li shari'atihi Azkan-nasabi, a'lal hasabi Houwa khayru nabiy fi ummatihi   Assubhu bada min tal'atihi (x2)   Sa'atish-sharaju nataqal-hajaru Shuqqal-qamaru bi isharatihi Jibreelu ataah laylata Asraa Warrabu da'aah lihadhratihi Naalash-sha...
  • Ender Tekin - Cuma ilahisi Ender Tekin - Cuma ilahisi Ender Tekin Cuma ilahisi Sözleri Mazlumun gözünde yaşı Sîlenlere Selam olsun Gördüğüne Allah için gülenlere Selam olsun Mazlumun gözünde yaşı Sîlenlere Selam olsun Gördüğüne Hak selamı verenlere Selam olsun Bugün Cuma bayram günü meleklere seyran günü Camîlere dönmüş yönü gelenlere Selam olsun Cumamız Mübarek Olsun (2x) ...
  • Kabe İmamları - Yasin Suresi Kabe İmamları - Yasin Suresi ...