Osman Gündüz - Subhanallah

Osman Gündüz - Subhanallah

Sanatçı Osman Gündüz
Şarkı Subhanallah
Kategori İlahiler
Hit 1.825
Subhanallah Mp3 indir, Osman Gündüz Subhanallah Dinle, Osman Gündüz Subhanallah Sözleri, Subhanallah Bedava indir
Subhanallah Şarkı Sözleri

Kendine özgü sesiyle ön plana çıkan Osman Gündüz Sübhanallah İlahisi sayesinde sevenleriyle buluştu. Söz ve bestesi Osman Gündüz'e ait olan bu eser, manevi anlamda derin izler bıracak bir etkiye sahip. Bereket Prodüksiyon tarafından hayata geçirilen bu projede aranjör ise Yavuz Taşkın.

2 yıl önce Osman Gunduz Offical tarafından yayınlanan ilahi, 35 bin kez görüntülendi. İlahinin sözleri ve müziği de Osman Gündüz imzası taşıyor. Video klip slayt şeklinde yayınlandı ve ilahinin sözleri de ekranda yansıyor.

2017 yılı itibariyle yayınlanan Subhanallah ilahisi, yaradanı anlatan ve gidişimizin hep O'na olduğunu belirten sözlere sahip. İşte ilahinin sözleri:

 

Sübhanallah İlahisinin Sözleri


Hamd O’na bütün senalar O’nadır
Azamet sahibi yüce Mevla’mdır
Merhamet sahibi affı olandır
İzzeti şanı bol aziz Mevla’mdır

Subhanallah diyerek yüceltirim
Subhanallah Seni tenzih ederim
Subhanallah Seni tesbih ederim
Subhanallah vel hamdulillah

Hakkı Batıla Sen üstün getirensin
Kuranla yaşayan kullara yetensin
Hikmetle hükmeden çok adil olansın
Rahmeti affı bol yüce Mevlamsın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
  • Grup Hilal - Resul Göçünce Grup Hilal - Resul Göçünce ...
  • Fırat Türkmen - Canlar Cananı Muhammed Fırat Türkmen - Canlar Cananı Muhammed Fırat Türkmen Canlar Cananı Muhammed Şarkı Sözleri; Bir göreydim nur yüzünü canlar cananı Muhammed Biterdi tüm derdim çilem canlar cananı Muhammed Hu Allahümme salli alâ seyyidina ya Muhammed Anam babam canım sana kurban olsun ya Muhammed Hu Mekke’den ayrıldık şimdi gözlerimden yaşlar indi Tek tesellim sevdan idi canlar cananı Muhammed Hu Allahümme salli alâ seyyidina ya Muhammed Anam babam canım ...
  • Mustafa Cihat - Gülmeyenler Bahçesi Mustafa Cihat - Gülmeyenler Bahçesi Gülmeyenler Bahçesi ilahisi Mustafa Cihat'ın 2015 yılında yayınladığı Amenna albümüne ait bir parçadır.Gülmeyenler Bahçesi ilahisinin söz ve müziği Mustafa Cihat Kılıç'ın kendisine aittir.Mustafa Cihat Kılıç'ı Trt Televizyon Kanalında Kuran-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışmasının sunucusu olarak tanıyoruz.Müzik dünyasında tanınması ise Emri Olur ile başlamıştı.2002 yılında il...