Enbe Orkestrası - Yorma (Ft. Bengü & Doğukan Medetoğlu)


Sanatçı Enbe Orkestrası
Şarkı Yorma (Ft. Bengü & Doğukan Medetoğlu)
Kategori Türkçe Şarkılar
Hit 2.528
Kanal netd müzik
Uyarı Telif Hakları

Bu eser 2 farklı şarkıcıyı ve 1 orkestrayı bir araya getirmiş ve harika bir eser ortaya çıkmıştır. Behzat Gerçekler’in idaresinde olan Enbe Orkestrası çıkardığı 4. albümü ile müzik piyasalarını altüst etmiştir. Birbirinden ünlü isimleri bir araya getiren Behzat Gerçekler harika bir iş çıkarmıştır.

Albümdeki eserleri Feride Hilal Akın, İlyas Yalçıntaş, Burcu Güneş, Ziynet Sali, Yonca Lodi, Sinan Akçıl, İzel, Ferhat Göçer, Bengü müzik piyasasının önemli isimleri seslendirmiştir. Enbe Orkestrası hem bir yandan genç isimleri müzikseverlerle tanıştırırken bir yanda da güçlü seslerle çalışmayı da sürdürdü. 2018 yılında piyasaya çıkan bu albüm müzikseverler tarafından büyük bir beğeni ile karşılanmıştır.

Doğukan Medetoğlu ve Bengü’nün birlikte seslendirdikleri ‘Yorma’ adlı şarkının sözü ve müziği Doğukan Medetoğlu’na aittir. Eserin düzenlemesini ise Volga Tamöz yapmıştır. Şarkının klipinin yönetmenliğini ise Gülşen Aybaba üstlenmiştir. Klip video paylaşım platformlarında paylaşıldıktan kısa bir süre sonra milyonlarca kişi tarafından izlenmiş ve paylaşılmıştır. Klipin çekim tekniği de oldukça başarılıdır.
 

"Yorma" şarkı sözleri;

Çoktan kapanan bir konuyu açtın tekrar
Niye çıktın karşıma bu tesadüf aşkın temeli hep efkâr
Olma isyankâr erken basar yalnız karanlıklar
Bakma tehditkâr ağır basar gurur aşk senden kaçar
Bendeki gibi

Lütfen yorma, benden ümidi kes zorla
Olacak iş değil bu kez yapma
Küçülüyorsun sordukça
Böyle oldukça imkânsız almak nefes, yorma


Yorumlar

Yorum Yap

    Bu şarkıya ilk yorum yapan siz olun

capthca