Tarkan Sahnelere Dönme Kararı Aldı

Sahnelere Dönme Kararı  Veren Tarkan 4 Milyon TL Kazanacak

Ülkemizin dünyada ün yapmış nadir sanatçılarından Tarkan yeni bir konser turna çıkmaya hazırlanıyor. Tarkan’ın vereceği bu konserlerden oldukça yüklü bir miktar kazanacağı söyleniyor.

Tarkan uzun zamandır konser çalışmalarına devam ederken bir taraftan da dünyaya gelen kızı Liya ile ilgilenmeye devam ediyor. Özellikle çocuğunun dünyaya geldiği dönemde Tarkan müzik çalışmalarına ve konserlerine bir süre ara vermişti. Bebeğinin biraz büyümesi ile Tarkan yeniden sahnelere dönme kararı aldı. Bu kararını verdikten sonra ilk turnesini Rusya’da yapacak olan Tarkan’ın burada 4 konser vereceği ve bu konserlerden ise 4 milyon TL’den fazla para kazanacağı söyleniyor.

Tarkan evlendikten sonra ve bebeği Liya dünyaya geldikten sonra konser çalışmalarına bir süre ara vermişti. Uzun bir aradan sonra Tarkan sahnelere dönme ve konserler çıkmama kararı aldı. Bu karar Tarkan sevenleri oldukça mutlu etmiş görünüyor. Tarkan’ın bu kararı vermesinin ardından çıkacağı konser yeri ve tarihleri de belli oldu. Tarkan İlk olarak Rusya’da konser vermeye başlayacak. Bu kararı almasında Rusya’da geniş bir hayran kitlesinin bulunması olarak gösteriliyor.

Tarkan Yeniden Sahnelerde Rüzgar Gibi Esecek

Hayranlarına müzik ziyafeti vermeye hazırlanan Tarkan bunun için ilk olarak 11 Mart tarihinde Kazan’da bulunan Tatneft Arena'da sahneye çıkacak. Bu mekanın 10 bin kişilik olduğu ve o gün dolup taşacağı söyleniyor. Daha sonraki konseri ise 14 Mart tarihinde Moskova’da bulunan 6200 kişilik Crocus City Hall'da hayranları ile buluşacak ve burada konser verecek. Tarkan’ın sahnelere dönme kararı en çok Rus hayranlarını sevindirmiş görünüyor.

Konserlerinden 4 Milyon TL Kazanacağı Söyleniyor

Tarkan’ın almış olduğu sahnelere dönme kararı maddi olarak ona büyük kazanç sağlayacak. İlk olarak Rus hayranları ile buluşacak olan Tarkan’ın burada vereceği konser biletleri şimdiden tükenmeye başladı. Tarkan’ın bu konserde alacağı dört sahne için toplam 4 milyon 200 bin TL alacağı söyleniyor. Tarkan’ın bundan önceki çalışması bir içecek firmasının reklam çalışması idi. Tarkan’ın bu reklam filminden ise 10 milyon TL aldığı belirtiliyor.