Berkay - Unutamadım


Sanatçı Berkay
Şarkı Unutamadım
Kategori Türkçe Şarkılar
Hit 1.174
Kanal Avrupa Müzik
Uyarı Telif Hakları

Şarkıcı Berkay 2016 yılında çıkardığı ‘Arabest’ adlı albümle birbirinden güzel 12 arabesk şarkıyı seslendirmiştir. Müslüm Gürses’in önceden seslendirmiş olduğu ‘Unutamadım’ adlı şarkıya Berkay farklı bir yorum getirmiştir. Bu albümün yedinci şarkısı olan ‘Unutamadım’ sosyal video paylaşım sitelerinde milyonlarca kişi tarafından dinlenmiştir. Farklı şarkı söyleme tarzıyla beğenilen Berkay Türkiye’nin en çok dinlenen arabesk şarkılarına bu albümde yer vermiştir.

‘Unutamadım’ adlı şarkının dışında Metin Işık’tan ‘Ağla Gözüm’ Ahmet Kaya’dan ‘Hep Sonradan’ yine Müslüm Gürses’ten ‘Hasret Rüzgârları’ gibi arabesk şarkıları kendi tarzıyla yorumlamıştır. Albüm geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır. Şarkıcı Berkay yaptığı albümlerinin yanı sıra futbolcu Arda Turan ile yaşadığı sorun ile de gündeme gelmiştir.

Bu şarkının sözü Şakir Askan’a müziği ise Burhan Bayar’a aittir. Avrupa Müzik Yapım tarafından 2016 yılında piyasaya sürülen albüm arabesk müzik sevenler tarafından ilgi ile karşılanmıştır. Bazı çevrelerden de eleştiriler ile karşılanmıştır. Berkay bu şarkıya klip çekmemiştir. Ancak video paylaşım sitelerinde milyonlarca kişi tarafından tıklanarak dinlenmiştir.

Unutamadım Şarkı Sözleri;

Kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde
Bir türlü kendimi avutamadım
Kaç gece ağladım böyle gizlice
Ne yaptımsa seni unutamadım

Kim bilir kimler var şimdi kalbinde
Sen beni unuttun çoktan belki de
Ben hala yaşarım eski günlerde
Her yerde sen varsın unutamadım
Her şeyde sen varsın unutamadım

Her sevgi zamanla bitermiş derler
Benimki bitmedi anlayamadım
Bu aşktan hayır yok unut dediler
Ne yaptımsa seni unutamadım


Söz: Şakir Askan
Müzik: Burhan Bayar

Yorumlar

Yorum Yap

    Bu şarkıya ilk yorum yapan siz olun

capthca